Daawo Sawirada:-Gabar Madoow ah oo lagu Cunsuriyeeyay Makhaayad ay ka shaqeeneysay

Gabar Madow ah oo ka shaqeeneysay makhaayad kutaala Virginia dalka Mareykanka ayaa fal cunsuriyad ah waxa ay kala kulantay Lamaane cadaan ah oo ka cunteenayay Makhaayada ay ka shaqeyso.

Kelly Carter oo adeegto ka aheed Makhaayada ayaa loo qoray Warqad lagu cunsuriyeeyay kadib markii Lamaanaha cadaanka ah ay ka qaaday Warqada biilka ah ee ku qorneed lacagta cunada ay cuneen.

Gabadhan la midab takooray oo Warbaahinta la hadashay ayaa sheegtay in lamaane cadaan ah ay u adeegtay ay u qoreen “adeeg wanaagsan ayaad noo samaysay laakiin baqshiish ma siinno dadka madawga ah”

Gabadhan la midab takooray ayaa Warbaahinta dalka Mareykanka u sheegtay in lamaanaha meesha ka casheeyay midkood uu aad u amaanay qureec ay Sabtidii makhaayadda ka cuneen oo ay iyadu u adeegtay.
Macaamiisha kale ee Makhaayada ka cunteeya ayaa falkan gabadha lagula kacay ku tilmaamay mid aan habooneyn , waxa ayna Kelly ugu deeqayeen lacago dheeraad ah oo ka baxsan lacagta biilka raashinka ay cuneen.
Kelly Carter ayaa waxaa sidoo kale kalgaceyl u muujiyay xabadkana galinayay macaamiisha Makhaayada ay ku jiraan kuwa cadaan ah , waxa ayna ka xumaadeen midab takoorka lagu sameeyay ay kala kulmeen lamaane dhalinyaro ahaa.

Lacagta dheeraadka ah ay bixiyaan dadka macaamiisha ah ee ka cunteeya makhaayadaha ayaa wax iska caadi ah, waxaana lacagtaasi qaata dadka u adeega dadka macaamiisha ah ee ka cunteeya Makhaayadaha, waxaana lacagtaasi mushaarkooda ku kabta shaqaalaha.

salaamu Caleykum wr wb, walaalayaal waxaan idinla wadaagayaa inshaAllah, numbarada cusub ee qolka 114 bar ama baro, qolkaan oo ah ... 
hadaba si aad qolka usoo gasho, numbaradaan hoos ku xusan ayaad midkood soo qaraaceysaa, ama soo waceysaa 
US 001 7128322642
Australia 0280725101
Austria 4312675953
Belgium 3225882666
Denmark 4578795496
Finland 358974790172
Germany 496994329810
Norway 4721939527
Sweden 46852509904
UK 443306060934

Dhacdooyinka iyo Filimada
WARARKII